יום רביעי, 11 במאי 2011

מיקי שחם מביא דיווח: משפחה מקווה שטיפול בעזרת תאי גזע יעזור להתנוונות המוח של בתם

מיקי שחם מביא דיווח: משפחה מקווה שטיפול בעזרת תאי גזע יעזור להתנוונות המוח של בתם

משפחה מבוינטון ביץ' מבקשת עזרה מהציבור כדי לנסות טיפול תאי גזע ניסיוני על בתם.
המוח של ג'נה הוגון בת ה28 התנוון מאז שהייתה בת 3. הוריה אומרים שהייתה לה תגובה מאוד נדירה ומאוד חמורה לתרופה שהיא קיבלה לבעיה בעיניים.

הם אומרים שהרופאים אמרו להם להכניס את בתם לבית סיעודי, אבל הם סירבו וימשיכו להילחם. עכשיו, הם מחזיקים בתקווה שתאי גזע ישפרו את מצבה.

לפי מיקי שחם, הטיפול המדובר בתאי גזע, הוא אחד מעשרות מחלות וטיפולים הנחקרים במסגרת רפואת חידוש האיברים והריפוי התאי. מהיות תאי גזע שמקורם בדם טבורי בעלי יכולת התמיינות לסוגים שונים של תאי גוף, עשויים גם הם לשרת השתלות חידוש איברים.
 

הם מאמינים שהמוסד להשתלת תאי גזע ממח עצם של דרום פלורידה שנמצא בבוינטון ביץ' וד"ר דיפנארין מהארג' יכולים לעזור להם. "הם מגרים את מח העצם שלה כדי לחדש את המוח במהרה. היא צעירה, אנחנו מאוד מקווים שזה יעזור לה," אמר אביה, בריאן הוגון.

הם צריכים 50 אלף דולר כדי לבצע את הפרוצדורה. הם אומרים שהם כבר גייסו מחצית מהכסף מקרובי משפחה ואנשים זרים.
לפי מיקי שחם, בנק החיים, הם הקימו אתר אינטרנט שבו אנשים יכולים לתרום. אם אתם מעוניינים לעזור, אתם יכולים להיכנס לאתר HopeForJana.com.

מיקי שחם – מומחה לתאי גזע, דם טבורי ובנקאות דם טבורי, מבעלי החברות האחיות בנק החיים וסיטוג'ן, ימשיך לעדכן את הגולשים בנושא תאי הגזע והדם הטבורי – בכלל, ורפואת חידוש איברים רפואה התחדשותית רפואה מחדשת רפואה רגנרטיבית Regenerative Medicine Gene Therapy, העושה שימוש בתאי גזע שמקורם בדם טבורי ומקורותיהם האחרים - בפרט.

מיקי שחם פיתח את טכנולוגיית ומכשיר הסיטוג'ן - הטכנולוגיה הראשונה בעולם באמצעותה ניתן לאסוף מספר תאי גזע מדם טבורי הגבוה משמעותית (בכ- 80%) שיכול לשרת גם:

• השתלות לחולים מבוגרים ולא רק בילדים כפי המצב עד היום.
• סדרות השתלות של רפואה רגנרטיבית / רפואת חידוש איברים, הדורשות מספר תאים גבוה.
• טיפול במספר מחלות שונות במהלך החיים.


בארץ, הטכנולוגיה זמינה ללקוחות  - בנק החיים, בלבד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה